وب سایت همگام یکی از پروژه های آموزش و پرورش ایران است که به منظور برابر کردن فرصت های سنجش و پایش دانش آموزان در مقاطع مختلف ایجاد و طراحی شده است. سایت همگام از قسمت های زیادی تشکیل شده اما چالش برانگیزترین قسمت این سایت قسمت آزمون های مشاوره ای یا همان بخش رغبت سنجی تحصیلی است.

این بخش شامل چند آزمون است که دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی ملزم به انجام این آزمون‌ها هستند. اما اینکار برای بسیاری از خانواده ها دشوار است.

وب سایت آقای کافی نت برای این مشکل راه حل آسانی دارد.

آزمون های رغبت سنجی و سنجش توانایی سایت همگام در مقاطع مختلف برگزار می‌گردد، متاسفانه بسیاری از خانواده ها دسترسی آسانی به وب سایت همگام ندارند. ما در مجموعه آقای کافی نت تلاش کردیم با یک محیط تعاملی به خانواده ها و دانش آموزان در پر کردن فرم همگام کمک کنیم.

سفارش پر کردن فرم همگام بسیار ساده است. فقط کافی است فرم زیر را به دقت پر کنید. این فرم چند مورد مثل نام و نام خانوادگی شماره تلفن همراه و نام کاربری و رمز عبور را از شما می‌پرسد که شما براحتی میتوانید آن را پر کنید. دقت کنید اگر دوست ندارید اطلاعات را بصورت تایپ شده بفرستید می‌توانید عکس برگه مشخصات همگام خود را برای ما ارسال بفرمایید. در مرحله آخر با توجه به پایه تحصیلی دانش آموز و تعداد سوالات پاسخ داده شده مبلغ انجام خدمت را با کارت بانکی خود از طریق درگاه امن وب سایت آقای کافی نت واریز بفرمایید و بقیه کار را به ما بسپارید.

بعد از پر کردن فرم همگام ما رسید تکیمل شده را برای شما ارسال خواهیم کرد.

اگر دوست دارید خودتان را سوالات را جواب بدهید و ما جوا‌ب‌های آن‌را ثبت کنیم لطفا با تلفن 09033558055 تماس بگیرید یا از طریق  فرم آنلاین شماره تماس خود را برای ما بفرستید تا فرم‌های همگام را برای شما ارسال کنیم و شما جواب دهید و همکاران ما جواب‌های شما را ثبت خواهند کرد. نتیجه آزمون نیز بصورت آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.

‫4/5 ‫(1 نظر)

گروه مقالات