مقررات عمومی

کلیه کاربران وب سایت فروشگاه آقای کافی نت که قصد استفاده از فایل ها و مقالات و کلیه محصولات وب سایت ما را دارند باید مفاد این توافق نامه را مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید هرگونه محصول یا محصولات کنند. فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت خرید و استفاده از محصولات خود را به منزله مطالعه دقیق و قبول تمامی بند های مقررات خود می داند.

همچنین کلیه فروشندگان محترم در لحظه شروع استفاده از وب سایت فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت اقرار به مطالعه کامل قوانین و قبول آن کرده اند و شروع بکار بعنوان فروشنده در وب سایت آقای کافی نت به معنی قبول و مطالعه دقیق و فهم کامل کلیه قوانین و مقررات وب سایت می‌باشد.


‫4.5/5


‫(2 نظر)

بند اول : ويرايش و بروز رساني قوانين استفاده از سايت

فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت تمام حقوق مربوط به ويرايش شرايط استفاده، قوانين و نکات مطرح شده پيرامون آن را براي خود محفوظ مي دارد. قوانين بر حسب ضرورت و بدون اطلاع قبلی ممکن است بروز رساني و يا ويرايش شود اين مسئوليت به عهده کاربران سايت است که با مراجعه به اين صفحه از آخرين نسخه قوانين استفاده اطلاع داشته باشند.

 


‫4.5/5


‫(2 نظر)

بند دوم: عضویت در سایت

افراد برای عضویت در سایت فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور ، شماره تماس و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت تایید میگردد .

تبصره ۱ – کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند در سایت عضو شوند .

تبصره ۲ – صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست .

تبصره ۳ – کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور جدید اقدام کند .

تبصره ۴ – کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

تبصره ۵ – عضویت در فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت رایگان است .

تبصره ۶ – به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌ های احتمالی ندارد .


‫4.5/5


‫(2 نظر)

بند سوم: قوانین سن

تنها افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید و فروش) در فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت را دارند .

تبصره ۱ – عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌ پذیر و معتبر است.
تبصره ۲ – رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد .


‫4.5/5


‫(2 نظر)

بند چهارم: خرید از سایت توسط کاربر

1- قیمت های درج شده در قسمت فروشگاه قیمت های آنی و بروز است و شما با اطمینان می توانید از فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت خرید خود را انجام بدهید.

2- مسئولیت خرید اشتباه یا تکراری از آقای کافی نت به عهده خریدار است و آقای کافی نت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

3- مسئولیت استفاده نادرست از فایل های ارائه شده توسط فروشگاه آقای کافی نت به عهده خریدار میباشد و فروشگاه آقای کافی نت هرگونه مسئولیتی را بعد از فروش فایل از خود سلب میکند.

4- مسئولیت استفاده از کارت اشخاص دیگر و جرم های سایبری و شبکه ای که فروشگاه آقای کافی نت نقشی در پیشگیری یا اتفاق آن ندارد به عهده فروشگاه آقای کافی نت نخواهد بود.

5- آقای کافی نت خود را موظف به پاسخگویی به مشتریان عزیز خود میداند و درصورت ناقص بودن و خرابی فایل ها فروشگاه خود را موظف میداند فایل سالم را در سریعترین زمان ممکن به مشتری دارای فاکتور خرید ارائه بدهد.


‫4.5/5


‫(2 نظر)

بند پنجم: قوانین فروشندگی

فروشگاه اینترنتی آقای کافی نت این امکان را بوجود آورده تا عزیزان مقالات یا تحقیقات علمی خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و کسب درآمد کنند. با اینکه تمامی مراحل ثبت و انتشار مطالب علمی و مقالات توسط مدیران و مسئولین سایت کنترل میگردد اما موارد خارج از کنترل مانند هرگونه سرقت علمی و یا برداشت نابجا و تحریف و اشکالات علمی در مقالات و عنوان ها به هر نحوی که خارج از حیطه کاری وب سایت آقای کافی نت باشد به عهده فروشنده است.

فروشندگان محترم ضمن قبول مسئولیت بابت فایل‌های خود که برای فروش گذاشته اند باید سایر قوانین بندهای دیگر را رعایت کنند.

 


‫4.5/5


‫(2 نظر)
‫4.5/5 ‫(2 نظر)

گروه مقالات